24 Február 2017

Fiat Professional je aj v tejto sezóne oficiálnym sponzorom Majstrovstiev sveta v motokrose FIM MXGP

 

Ďalšia sezóna Majstrovstiev sveta v motokrose FIM MXGP začala. Už druhý rok za sebou sa v úlohe oficiálneho sponzora predstaví značka skupiny FCA, ktorá je zameraná na úžitkové vozidlá. Toto partnerstvo je založené na zdieľaní spoločných hodnôt, na nadšení, odhodlaní a obetavosti. Rovnaké ideály spája so značkou Fiat Professional aj jej vyslanca, niekoľkonásobného majstra sveta v motokrose Tonyho Cairoliho.

Značka Fiat Professional v roku 2017 obnovila partnerstvo s Majstrovstvami sveta v motokrose MXGP, ktoré tento rok odštartovali 1. februára. Šampionát navštívi 20 európskych okruhov vrátane Českej republiky, ďalej Spojené štáty americké, Katar, Thajsko, Argentínu a Mexiko. Preteky v motokrose priťahujú prostredníctvom významných médií desiatky miliónov divákov z celého sveta.

V Českej republike sa tento prestížny motoristický závod bude konať opäť v Lokti pri Karlových Varoch, v areáli Loketskej serpentíny, a to v sobotu 22. 7. 2017 (tréningy a kvalifikácia) a v nedeľu 23. 7. 2017 (preteky).

V dôsledku tohto partnerstva uvidí publikum na štarte aj vozidlo značky Fiat Professional, ktoré bolo navrhnuté tak, aby mohlo čeliť stále sa zlepšujúcej konkurencii. Vyslancom tohto partnerstva medzi svetmi dvoch a štyroch kolies bude Tony Cairoli, talianska motokrosová legenda, osemnásobný majster sveta a vedúci jazdec minuloročnej sezóny. Partnerstvo medzi značkou Fiat Professional a Majstrovstvami sveta v motokrose FIM MXGP je založené na zdieľaní spoločných hodnôt, akými sú nadšenie, odhodlanie a obetavosť. Rovnaké ideály sú vlastné aj Tonymu Cairolimu, ktorý sa pripravuje na majstrovstvá sveta s už povestnou húževnatosťou a odvahou, čo je úplne v súlade s prístupom značky Fiat Professional. Na vlne úspechov dosiahnutých v roku 2016 chce značka Fiat Professional prežiť rok 2017 naplno. Je pripravená postaviť sa všetkým výzvam trhu.

 

Hrdinom flotily Majstrovstiev sveta v motokrose FIM MXGP je model Fullback, ktorý preukazuje svoje kvality v zmysle konfigurácií, rozmerov a motorizácií. Fullback bol navrhnutý tak, aby zodpovedal skutočným potrebám profesionálov a zároveň preukázal mimoriadnu flexibilitu vo voľnom čase, čo je úplne v súlade s filozofiou značky.

 

Fullback sa tak pripojí k priekopníckemu Fiatu Ducato, ktorý je na akciách Majstrovstiev sveta v motokrose MXGP ako doma. Tento bestseller značky Fiat Professional predvedie svoju všestrannosť pri preprave osôb, nákladu aj v podobe mobilnej dielne v službách tímov a organizátorov.

 

Ďalšou silnou stránkou značky Fiat Professional sú obytné vozy, ktoré sa počas podujatí šampionátu tiež predstavia. Zaujímavosťou je, že v posledných dvoch rokoch boli tri zo štyroch predaných obytných dodávok v Európe postavené na báze Ducata. Zmienku zaslúži tiež ocenenie Najlepší základ pre obytný automobil roka 2017, ktorý Ducatu udelili čitatelia špecializovaného nemeckého magazínu Promobil. Potvrdili tak vedúcu pozíciu Ducata v tomto veľmi dôležitom segmente.

 

Turín, 24. februára 2017

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor