24.02.2015

Ypsilon ELLE


 

Nová Lancia Ypsilon ELLE je perfektným vyjadrením elegancie značky Lancia. Svoju inšpiráciu čerpala vo svete módy. Samozrejme zostáva stále verná svojmu poslaniu čoby módneho mestského vozidla, ktoré sa neustále vyvíja. Táto verzia vychádza zo spolupráce s magazínom ELLE, ktorá trvá už od roku 2010. Tento magazín sa zameriava na ženy, ktoré chcú byť moderné a zaujímajú sa o nové trendy v móde. Prvá verzia špeciálnej série Ypsilon ELLE bola predstavená v roku 2010 a európskymi zákazníkmi bola vysoko cenená.

 

V nadväznosti na tento úspech predstavuje teraz Lancia novú Ypsilon ELLE, ktorá pri hľadaní nových mestských trendov skúma nové hranice módy a štýlu. To demonštruje napríklad aj nový perleťový odtieň Glam Powder Pink a špeciálne leštené chrómované doplnky, ako aj exkluzívna kombinácia kože a Alcantary, skrátka klasická elegancia v duchu Lancie. Mimochodom Alcantara® bola použitá u všetkých štyroch generácií radu Ypsilon.

 

Nová špeciálna séria je odetá do jednej z troch fantastických farieb: perleťového ružového laku Glam Powder Pink, trojvrstvového bieleho laku Glacee White alebo elegantného dvoutónového laku Glam Powder Pink/Vulcano Black. Rovnaký odtieň Glam Powder Pink zdobí aj 16palcové zliatinové kolesá (na prianie u verzií Glam Powder Pink a Glam Powder Pink/Vulcano Black). V leštenom chróme sú potom vyvedené logo ELLE na predných blatníkoch a ďalšie prvky karosérie, ako maska ​​chladiča, kľučky dverí, logo Ypsilon na zadných výklopných dverách alebo okolie hmlových svetiel. Vzhľad dopĺňajú kryty vonkajších spätných zrkadiel vo farbe karosérie (lesklo čierne alebo v dvojtónovom prevedení) a dômyselný vzor Houndstooth na vonkajšej strane stĺpikov karosérie.

 

Silná osobitosť je zrejmá tiež vo vnútri vozidla. Zmienku si zaslúžia špecifické čalúnenie sedadiel so stredovou časťou v čiernej Alcantare s vygravírovaným logom ELLE a koženými bočnými časťami v odtieni Powder Pink s bielym prešívaním. Odtieň Powder Pink nájdeme tiež na obložení dverí, prístrojovom paneli a lemoch koberčekov. Túto úžasnú kombináciu farieb dopĺňa čierne kožené čalúnenie volantu a hlavice radiacej páky s prešívaním v odtieni Powder Pink. Medzi ďalšie exkluzívne detaily patria predné hlavové opierky z Alcantary s vygravírovaným logom ELLE a kryt kľúčov v farbe Glam Powder Pink s logom ELLE. Navyše značky Lancia, Alcantara a Polytechnická univerzita v Miláne spoločne vytvorili exkluzívnu kolekciu doplnkov Alcantara venovanú modelu Ypsilon ELLE. Tieto doplnky sú dielom dvoch mladých dizajnérov vyučujúcich módny dizajn.

 

Je zrejmé, že tím štylistov z dizajnového centra značky Lancia venoval špičkovým a moderným materiálom, ako aj farebným kombináciám modelu Ypsilon ELLE mimoriadnu pozornosť. Nakoniec farba nikdy nebola u Ypsilon len otázkou estetiky. Naopak je neoddeliteľnou súčasťou produktovej filozofie založenej na elegancii, pôvabe, osobitosti, hravosti, tvorivosti a štýle a širokých možnostiach personalizácie.

 

Model Ypsilon ELLE je k dispozícii s motormi 1.2 Fire EVO II 69 k, 1.2 Fire EVO II LPG 69 k, 0.9 TwinAir 85 k v kombinácii s manuálnou alebo automatizovanou prevodovkou, ďalej dieselovým preplňovaným motorom 1.3 MultiJet II 95 k a nakoniec 0.9 Turbo TwinAir 80 k spaľujúcim zemný plyn. Štandardná výbava zahŕňa automatickú klimatizáciu, elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá, elektronickú kontrolu stability ESP, rádio s CD/MP3 prehrávačom, systém Blue&Me s ovládačmi na volante a kožou čalúnený volant a hlavicu radiacej páky.

 


najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Najnovšie príspevky