24.02.2015


 

Elegantná expozícia značky Lancia ponúka verejnosti fascinujúci multimediálny zážitok sledujúci všetky tri predchádzajúce generácie Lancie Ypsilon. Návštevníci si môžu vypočuť rozprávanie o histórii modelu za sprievodu pútavých fotografií. Na veľkých obrazovkách sa zobrazujú reklamy z celej tridsaťročnej histórie Lancie Ypsilon, ktoré demonštrujú jej jedinečný charakter a mimoriadne nadanie.

 

Odvážna expozícia prostredníctvom odvážnej symboliky ilustruje množstvo inovácií a míľniky tohto prevratného módneho mestského vozidla: od kampane Žena robot a mesto budúcnosti z roku 1985 na Y10 po najnovšiu reklamu na model 30th Anniversary, ktorý bude k videniu v Ženeve.

 

Expozícia bude v súvislosti s modelom 30th Anniversary prezentovať tiež rôzne značkové produkty, vytvorené v spolupráci so značkou Mopar, ktorá sa v rámci skupiny Fiat Chrysler Automobiles zameriava na popredajné služby, starostlivosť o zákazníka, originálne náhradné diely a príslušenstvo.

 

Návštevníci sa budú môcť taktiež zoznámiť s produktmi FCA Bank, ktorá pôsobí na všetkých hlavných európskych trhoch (vo Švajčiarsku pod označením FCA Capital Suisse SA). Jej poslaním je podporiť predaje všetkých značiek FCA prostredníctvom inovatívnych finančných produktov a služieb určených pre dealerskú sieť, zákazníkov a spoločnosti.

 


najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Najnovšie príspevky